slogan

PARTNERI

Jānis Bormanis

         

Dmitrijs Nazarovs

Jānis ir IFA dibinātājs un partneris, viņa  galvenās kompetences sfēras ir:

  • Korporatīvās finanses - finansējuma piesaiste, projektu finansēšana, uzņēmumu pirkšana-pārdošana, partneru/investīciju identificēšana un piesaiste projektiem,
  • Biznesa konsultācijas - biznesa plānu un modeļu izstrāde, uzņēmuma interešu pārstāvēšana finanšu un valdības institūcijās.

Dmitrijs ir IFA dibinātājs un partneris, viņa galvenās kompetences sfēras ir:

  • ES struktūrfondu piesaiste projektu finansēšanai un šo projektu ieviešanas uzraudzība
  • Korporatīvās finanses - finansējuma piesaiste, projektu finansēšana, uzņēmumu pirkšana-pārdošana, partneru/investīciju identificēšana un piesaiste projektiem

 

Pirms IFA darbības uzsākšanas Jānis vairāk kā 10 gadus strādājis dažādos vadošos amatos bankās Vācijā un Latvijā. Pēdējos gadus, strādājot banku nozarē, Jānis bija Corporate banking un Investment banking struktūrvienību vadītājs.
Krīzes periodā Jānis veiksmīgi vadīja Latvijas vadoša ražošanas uzņēmuma vērienīgu un Latvijas izmēriem vienreizēja ražotnes modernizācijas projekta finansējuma piesaisti un strukturēšanu.
Jānim ir Erlangenas-Nirnbergas Friedrich-Alexander Universitātes maģistra grāds uzņēmumu vadībā (BWL).

Dmitrijam ir uzkrāta ievērojama pieredze darbā gan valsts pārvaldē, gan arī privātajā sektorā. Pēdējos gados Dmitrijs ir piedalījies daudzu liela izmēra ES fondu līdzfinsansēto projektu sagatavošanā un ieviešanā.
Dmitrijam ir MBA grāds Rīgas Biznesa Skolā.